ГЕРБ-СДС

46-о Народно събрание

Съществувала от до (1 месец, 25 дни)


Десислава Вълчева Атанасова

Избран от МИР #19: Русе

Председател на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Александър Руменов Ненков

Избран от МИР #23: София

Заместник-председател на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Румен Димитров Христов

Избран от МИР #23: София

Заместник-председател на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Тома Любомиров Биков

Избран от МИР #24: София

Заместник-председател на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Евгения Бисерова Алексиева

Избран от МИР #24: София

Секретар на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Росица Любенова Кирова

Избран от МИР #5: Видин

Член на ПГ ( - )

Заместник-председател на НС ( - )

Народен представител ( - )

Маноил Минчев Манев

Избран от МИР #27: Стара Загора

Член на ПГ ( - )

Секретар на НС ( - )

Народен представител ( - )

Мартин Петров Андонов

Избран от МИР #3: Варна

Член на ПГ ( - )

Секретар на НС ( - )

Народен представител ( - )

Христо Георгиев Гаджев

Избран от МИР #25: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Секретар на НС ( - )

Народен представител ( - )

Александър Койчев Иванов

Избран от МИР #23: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Александър Богданов Николов

Избран от МИР #15: Плевен

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Анна Василева Александрова

Избран от МИР #25: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Валентин Мирчов Милушев

Избран от МИР #26: София Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Валери Пламенов Лачовски

Избран от МИР #15: Плевен

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Галя Стоянова Желязкова

Избран от МИР #2: Бургас

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Георги Запрев Динев

Избран от МИР #1: Благоевград

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Георги Тенев Станков

Избран от МИР #29: Хасково

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Гюнай Хюсмен Хюсмен

Избран от МИР #18: Разград

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Дани Стефанова Каназирева

Избран от МИР #17: Пловдив Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Даниел Павлов Митов

Избран от МИР #24: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Даниела Анастасова Дариткова-Проданова

Избран от МИР #22: Смолян

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Делян Александров Добрев

Избран от МИР #29: Хасково

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Деница Пламенова Николова

Избран от МИР #2: Бургас

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Деница Евгениева Сачева

Избран от МИР #8: Добрич

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Десислава Жекова Танева

Избран от МИР #21: Сливен

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Димитър Иванов Гечев

Избран от МИР #13: Пазарджик

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Димитър Борисов Главчев

Избран от МИР #23: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Димитър Ангелов Иванов

Избран от МИР #31: Ямбол

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Димитър Стойков Николов

Избран от МИР #4: Велико Търново

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Димитър Йорданов Янев

Избран от МИР #17: Пловдив Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

Избран от МИР #13: Пазарджик

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Жечо Дончев Станков

Избран от МИР #2: Бургас

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Иван Борисов Тотев

Избран от МИР #16: Пловдив Град

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Илиана Петкова Жекова

Избран от МИР #27: Стара Загора

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Илтер Бейзатов Садъков

Избран от МИР #30: Шумен

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Ирена Методиева Димова

Избран от МИР #12: Монтана

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Кирил Миланов Ананиев

Избран от МИР #14: Перник

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Костадин Георгиев Ангелов

Избран от МИР #4: Велико Търново

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Красен Кирилов Кралев

Избран от МИР #19: Русе

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Красен Георгиев Кръстев

Избран от МИР #6: Враца

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Красимир Георгиев Вълчев

Избран от МИР #27: Стара Загора

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Лидия Велик Маринова

Избран от МИР #3: Варна

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Лъчезар Богомилов Иванов

Избран от МИР #25: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Любен Любенов Дилов

Избран от МИР #2: Бургас

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Младен Найденов Маринов

Избран от МИР #26: София Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Младен Николов Шишков

Избран от МИР #17: Пловдив Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Николай Нанков Нанков

Избран от МИР #11: Ловеч

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Николина Панайотова Ангелкова

Избран от МИР #26: София Област

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Павел Алексеев Христов

Избран от МИР #3: Варна

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Пенчо Малинов Малинов

Избран от МИР #16: Пловдив Град

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Петър Николаев Николов

Избран от МИР #25: София

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Петя Цветанова Аврамова

Избран от МИР #6: Враца

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Радомир Петров Чолаков

Избран от МИР #16: Пловдив Град

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Росен Димитров Желязков

Избран от МИР #1: Благоевград

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Славена Димитрова Точева

Избран от МИР #3: Варна

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Стефан Апостолов Апостолов

Избран от МИР #1: Благоевград

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Стефан Неделчев Мирев

Избран от МИР #13: Пазарджик

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Теменужка Петрова Петкова

Избран от МИР #28: Търговище

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Тодор Стаматов Тодоров

Избран от МИР #20: Силистра

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Томислав Пейков Дончев

Избран от МИР #7: Габрово

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Христо Богомилов Терзийски

Избран от МИР #10: Кюстендил

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Чавдар Борисов Божурски

Избран от МИР #21: Сливен

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Юлиян Белчев Станев

Избран от МИР #3: Варна

Член на ПГ ( - )

Народен представител ( - )

Тази платформа не е изградена със средства от държавата, Европейския съюз или чуждестранни фондации. Тя е изградена с много любов, но и с безбройни часове неплатен програмистки труд. Ако подкрепяте нашата визия и искате да просъществуваме, можете да ни или подпомогнете финансово, или като разпространявате идеята.

Подкрепете ни