За една минута е ясно, че не мога да кажа всичко, което искам да оборя тук като тези, но много набързо само. Нали не си мислите, че чужда държава се меси в нашите работи? И в държава като Турция, в която живеят над 500 хиляди граждани, които са изселени от България в Турция, и над 300 хиляди хора с право на глас, само се замислете, ако има намеса, както Вие твърдите, дали ще гласуват само 40 хиляди човека? Само се замислете! Или ще гласуват под строй всички, както Вие си го представяте?
Вижте, това не е стадо, което се управлява. Тези хора, когато усетят и се докосне до тях избирател, когото познават, тогава отиват да гласуват. Затова през различните периоди в различните години има различен брой гласуващи. А доколкото, до 91 хиляди, когато са гласували на президентските избори, да, за първи път тези хора имаха кандидат за президент, когото припознават, когото познават. Имаше емоция, която я споделиха, и отидоха да гласуват. Какво толкова Ви боли, аз не мога да разбера. Така че, знам, че времето не ми достига, но няма никаква намеса. Тези хора не са стадо, както Вие твърдите, искате тук да внушите, за да ги контролира някой да гласуват. Благодаря. (Ръкопляскания от народни представители от „ДПС – Ново начало“.)
Можете да споделите това изказване с приятелите си като им изпратите следния линк: