Уважаеми господин Славов, репликата ми е, разбира се, към Вас, но и в частност към всички онези, които през последните дни говорят тук все едно, че се прави някаква алъш-вериш – търговия – купуване и продаване само. Не е това.
Господин Славов, надявам се да разясните на колегите, които още не са просветени по въпроса, че всъщност България успя да модернизира немалка част , първо, от своите боеприпаси, второ, от техническото оборудване, благодарение на програмите за подкрепа на Украйна.
И не на пос...